У Луцьку на хабарі затримали чоловіка народної депутатки Констанкевич

У Луцьку правоохоронці затримали на хабарі адвоката Миколу Сорокопуда – чоловіка народної депутатки Ірини Констанкевич (позафракційна). Сорокопуд є керівником однієї з кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури.

Микола Сорокопуд - хабар

“Голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури разом з іншим адвокатом організували систему здирництва. Оперативники Управління захисту економіки у Волинській області та слідчі прокуратури Волинської області задокументували схему вимагання й одержання неправомірної вигоди, яку організував чоловік народного депутата”, – повідомляє поліція Волинської області.

Чоловік народної депутатки вимагав від кандидата $2 тис. і понад 5 тис. грн за успішну здачу кваліфікаційних іспитів для отримання посвідчення адвоката.

Микола Сорокопуд - хабар

Сама народна депутатка стала на захист свого чоловіка і заявила, що затримання було “зрежисоване”.

“Спілкувалася зі своїм чоловіком, який наразі перебуває у прокуратурі міста Луцька. Вважаю, що ця ситуація була добре зрежисованою, аби підставити відому та публічну людину, знаного адвоката. Нас неодноразово попереджали про можливі провокації та підстави. Безперечно, ще однією причиною є і те, що на сьогодні я належу до опозиційної політичної сили, яка на Волині має сильні позиції, власну думку, гостро критикує владу.

Але ніхто не скасовував презумпцію невинуватості. Остаточне слово буде за судом, лише він може встановити, чи є склад злочину і чи приналежний до нього мій чоловік”, – написала у Фейсбуку Ірина Констанкевич.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − 7 =