Син нардепа-радикала пограбував магазин. Кілька років тому батько злочинця писав про покарання мажорів судом Лінча (+відео)

Неповнолітній сина народного депутата від “Радикальної партії Олега Ляшка” Ігоря Попова Богдан скоїв кримінальний злочин – пограбував магазин у Києві. Про це повідомив сам нардеп. Інцидент стався 26 листопада близько 20:00 на проспекті М. Рокосовського, 3. До магазину “Продукти” забігли двоє невідомих у балаклавах. Погрожуючи предметом, схожим на пістолет, забрали 2 000 гривень з каси.

Одного з грабіжників затримав чоловік, який у момент злочину перебував у магазині, другому вдалося втекти.

Через кілька хвилин його за орієнтуванням затримали патрульні поліцейські. Момент пограбування потрапив на камери.

“У мeне в сім’ї біда. Мій син 14-ти років потрапив у погану компанію і здійснив серйозне правопорушення. Це моя вина, що недостатньо часу приділяв вихованню, не догледів, не попередив. Я прошу вибачення у потерпілих, у суспільства, у моїх рідних, у моєї найкращої команди.

Слава Богу, всі живі, пройде слідство, винні понесуть відповідальність без жодних виключень, нехай це стане уроком і сину, і мені.

Прошу не пов’язувати моє горе з політикою… Якби не моя публічність, я би горював мовчки. Друзі підтримають морально, пресу прошу не смакувати якісь деталі. Я на певний час пропаду з ефірів і побуду з родиною”, – написав нардеп Ігор Попов (заступник голови парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції) у Фейсбуку.

За даними видання “Киев Оперативный”, обидва грабіжники схожі на осіб, на рахунку яких уже 5 аналогічних злочинів у столиці.

Цікаво, що в 2011 році, після того як син тодішнього нардепа-регіонала Володимира Ландика Роман побив у ресторані Луганська модель Марію Коршунову, тоді ще політолог Ігор Попов писав на “Українській правді” блог про покарання мажорів за злочини судом Лінча.

“Якщо держава не забезпечує справедливість, суспільство само організовується для її відновлення своїми силами. В класичні часи Дикого Заходи, до прикладу, дієвим способом став суд Лінча – самосуд за гарячими слідами злочину. Щоб система не покарала юрбу лінчувальників, використовується колективна дія – коли злочинця б’ють всі присутні по черзі, а найбільш активні “судді” одягають маски.

Не здивуюся, якщо наступного разу мажора-дебошира виведуть із ресторану люди в масках та покарають трьома десятками ударів біт – по удару від кожного свідка. І суспільство при цьому підтримає саме лінчувальників, а не мажора, не дивлячись на прямі ознаки злочину. І подібні випадки стануть кращим запобіжником від рецидивів, аніж безпорадність правоохоронців та кругова порука політиків”, – писав Ігор Попов.

 

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × four =