До депутатів від ВО “Батьківщина” завітали з обшуком силовики (+відео)

Служба безпеки України обшукує під Вишгородом будинок голови Київської обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Костянтина Бондарєва. Як повідомляє прес-служба “Батьківщини”, 13 вересня майже 30 осіб у камуфляжній формі з нашивками “СБУ” увійшли до будинку Бондарєва.

“Група осіб не представилася і заблокувала в’їзд на територію, де розташований будинок, не давши зайти до приміщення навіть його господарю. Згодом Костянтина Бондарєва таки пропустили всередину, але прохід адвокатам заблоковано.

На місце події прибув народний депутат від фракції “Батьківщина” Сергій Власенко. За його словами, зараз у будинку триває обшук із грубим порушенням законодавства, оскільки на місці події не присутні адвокати Бондарєва”, – йдеться повідомленні.

У партії пов’язують обшук у Костянтина Бондарєва з тиском на опозицію та, зокрема, останніми рішеннями Київоблради, яку очолює представник “Батьківщини” Ганна Старикова.

“Ми однозначно трактуємо сьогоднішні події як помсту за опозиційну діяльність партії в цілому та за останні резонансні рішення облради. Нагадаю, йдеться про звернення до парламенту з проханням врегулювати правові підстави імпічменту Президента України, а також про визнання роботи Київської обласної держадміністрації незадовільною через вкрай низький рівень виконання бюджету”, – заявила Ганна Старикова.

У СБУ підтвердили, що в будинку очільника партійного осередку “Батьківщини” на Київщині проводяться слідчі дії у рамках кримінального провадження за статтею 190 ККУ – “Шахрайство”.

Зранку військова прокуратура обшукує квартиру члена фракції ВО “Батьківщина” у Київраді Олександра Березнікова. Слідчі дії проводяться у рамках розслідування діяльності так званих “податкових майданчиків” або “програмних підприємств”.

“В ході розслідування здійснюється відпрацювання так званих конвертаційно-транзитних центрів, які входили до складу злочинної організації.

Саме у ході відпрацювання діяльності такого центру, який діяв в межах одного з регіонів держави, відбулися обшуки за місцями можливого зберігання документів, речових доказів та іншого майна, яке використовувалось центром у незаконній діяльності. Один із обшуків відбувся у квартирі депутата Київради. Дана слідча дія жодним чином не пов’язана з його депутатською чи політичною діяльністю”, – повідомляє ГПУ.

Водночас голова фракції “Батьківщина” у Київраді Володимир Бондаренко нагадує, що Березніков є головою комісії Київради з питань місцевого самоврядування. І саме на сьогоднішньому засіданні комісії мали розглядати проект рішення “Про імпічмент Президента України”, ініційований фракцією “Батьківщина”. Для ухвалення рішення комісія у складі чотирьох депутатів (представники фракцій “Батьківщина”, “Свобода”, “Самопоміч” та БПП) повинна мати кворум у складі трьох депутатів.

На цю тему читайте також статтю “Київщина потерпає від гострого протистояння влади (+аудіо)”

http://ukrreporter.com.ua/politic/kyyivshhyna-poterpaye-vid-gostrogo-protystoyannya.html

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 5 =