У Вашингтоні присвятили виставку Марлен Дітріх

16 червня у Національній портретній галереї Вашингтона відкрилася експозиція, присвячена відомій німецькій акторці, секс-символу та фешн-іконі 1930-х років Марлен Дітріх.

На виставці, яка називається “Марлен Дітріх: Одягнена для іміджу”, відвідувачі можуть побачити більш ніж 45 експонатів: кореспонденцію, архівні відео та фото, на яких акторка в різні періоди свого життя позує знаменитим фотографам, в тому числі Ірвіну Пенну.

Завдяки своїм ролям у таких фільмах, як «Марокко» (1930) та «Сім грішників» (1940), вона стала однією з найбільш високооплачуваних акторок того часу. В 1937 році Дітріх отримала американське громадянство.

 

Під час Другої світової війни вона активно працювала у ролі фронтової естрадної акторки. У післявоєнний час іноді знімалася в окремих фільмах, однак більшу частину 1950–1970-х років Дітріх подорожувала світом, виступаючи у різних шоу.

Дітріх кидала виклик обмеженим поняттям жіночності того часу : “Я одягаюся заради іміджу. Не для громадськості, не для моди, не для чоловіків “.

Усі бажаючі можуть відвідати виставку до 15 квітня 2018 року.

Світлини CNN

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”