У Вашингтоні присвятили виставку Марлен Дітріх

16 червня у Національній портретній галереї Вашингтона відкрилася експозиція, присвячена відомій німецькій акторці, секс-символу та фешн-іконі 1930-х років Марлен Дітріх.

На виставці, яка називається “Марлен Дітріх: Одягнена для іміджу”, відвідувачі можуть побачити більш ніж 45 експонатів: кореспонденцію, архівні відео та фото, на яких акторка в різні періоди свого життя позує знаменитим фотографам, в тому числі Ірвіну Пенну.

Завдяки своїм ролям у таких фільмах, як «Марокко» (1930) та «Сім грішників» (1940), вона стала однією з найбільш високооплачуваних акторок того часу. В 1937 році Дітріх отримала американське громадянство.

 

Під час Другої світової війни вона активно працювала у ролі фронтової естрадної акторки. У післявоєнний час іноді знімалася в окремих фільмах, однак більшу частину 1950–1970-х років Дітріх подорожувала світом, виступаючи у різних шоу.

Дітріх кидала виклик обмеженим поняттям жіночності того часу : “Я одягаюся заради іміджу. Не для громадськості, не для моди, не для чоловіків “.

Усі бажаючі можуть відвідати виставку до 15 квітня 2018 року.

Світлини CNN

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × three =