Батько і син Гнатюки презентують виставу «Кафе «Республіка» (+відео)

Сьогодні у столиці – приємна і знакова мистецька подія: в театрі «Сузір’я» молодий драматург Богдан Гнатюк на суд публіки виносить свою режисерську роботу – виставу «Кафе Республіка». Він також є автором цього твору, який було написано три роки тому.

Раніше вистава йшла на сцені деяких театрів, однак сьогодні Богдан Гнатюк вирішив сам узятися за режисуру.

«Кафе «Республіка»: Анатолій Гнатюк про політичну зраду

Популярний актор, народний артист України Анатолій Гнатюк грає у виставі «Кафе «Республіка», автором якої є його син Богдан Гнатюк. П’єcа – про політику і зраду, про перебіжчиків із однієї парламентської фракції до іншої. В розмові з «Українським репортером» Анатолій Гнатюк розмірковує про одвічну дилему партійців: узяти 30 срібняків чи залишитися вірним своїм ідеалам. На цю тему також читайте:http://ukrreporter.com.ua/culture/v-kafe-respublika-pokazaly-filiyu-verhovnoyi-rady.htmlПовна версія відеоінтерв’ю з Анатолієм Гнатюком https://www.youtube.com/watch?v=L5i2Kc1Sn6UВідеооператор Ігор КОЗІЯНЧУК

Опубліковано Український репортер Четвер, 10 травня 2018 р.

П’єcа – про політику і зраду, якої так багато в політичному житті країни, про перебіжчиків із однієї парламентської фракції до іншої.

Що цікаво, на роль голови політпартії Богдан Гнатюк запросив свого батька – популярного актора театру імені Івана Франка, народного артиста України Анатолія Гнатюка.

Отже, чекаємо на успішний дебют.

Фото Ігоря ІВАРОВСЬКОГО

Відео: пісня про надію та добрі зміни від Анатолія та Богдана Гнатюків

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − three =