ABBA записала нові пісні. Вперше за 35 років

Шведська група ABBA записала дві нові пісні – вперше за 35 років. Про це колектив оглосив на своєму офіційному Інстаграмі. Одна з пісень, яка отримала назву “I Still Have Faith In You”, увійде до фільму телеканалу NBC, в якому її будуть виконувати “цифрові копії” учасників групи. Назва другої пісні не повідомляється.

Музиканти повідомляють, що ідея вперше за 35 років знову зібратися разом в студії звукозапису прийшла до них, коли вони працювали над майбутнім туром їхніх віртуальних аватарів.

View this post on Instagram

❤️ #abbaofficial #abba

A post shared by @ abbaofficial on

До квартету ABBA, який був створений в 1972 році, входять Агнета Фельтског, Бйорн Ульвеус, Бенні Андерссон і Анні-Фрід Лінгстад. Назву групи формують перші літери імена її учасників.

У 1974 році ABBA з піснею “Waterloo” виграла Євробачення. У 1982 році група розпалася, а в 1986 році дали останній концерт.

Автори хітів “Dancing Queen” і “Mamma Mia” продали більше 400 млн альбомів по всьому світу. Дискографія ABBA складається з восьми студійних альбомів

Цікаво, що одна з учасниць Анні-Фрід Лінгстад (брюнетка) на початку 90-х років стала принцесою, коли вийшла заміж за принца Рьойсса фон Плауена.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 18 =