“Укрпошта” підніме тарифи на 16%

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, затвердила підвищення з 1 січня 2018 року граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку в середньому на 16%: на пересилання поштових відправлень у межах України на 12,3% та до іноземних держав – на 43,2%.

“Розгляд питання ініційовано ПАТ “Укрпошта” у зв’язку із набранням чинності нової редакції Порядку регулювання тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку, а також через зростання собівартості послуг…

Підставою для перегляду тарифів є зміна ставок податків і зборів (обов’язкових платежів), мінімального рівня заробітної плати, ставок орендної плати, цін і тарифів на паливно-енергетичні та матеріальні ресурси, які не залежать від господарської діяльності операторів поштового зв’язку, але впливають на рівень планової собівартості операторів поштового зв’язку”, – йдеться в повідомленні НКРЗІ.

Рішення про затвердження нових тарифів подали на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України. Вони наберуть чинності з 1 січня 2018 року.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + two =