Зрадники: до війни в Україні причетний Володимир Сівкович

путін ухвалив рішення про початок війни проти України, у тому числі, на підставі даних, які йому надавав колишній заступник РНБО нашої країни Володимир Сівкович.

Про це повідомляє видання “Важные истории“.

“Головними інформаторами ФСБ про ситуацію всередині України стали втікачі чиновники, силовики та бізнесмени з команди Віктора Януковича, каже колишній співробітник однієї з російських спецслужб. Ключовим із них був і залишався аж до початку війни у лютому цього року Володимир Сівкович, колишній співробітник військової контррозвідки КДБ, який служив у радянські часи в Потсдамі в Німеччині. Сівкович обіймав високі посади в державних органах України.З 2010 по 2014 рік він працював заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони. Після втечі Януковича з Києва Сівкович теж утік на росію, де отримав держзахист, кабінет у центрі Москви та штат співробітників для збору інформації про Україну”, — йдеться у повідомленні.

Читайте також матеіал: Зрадники України: у реєстрі Нацради серед перших 100 осіб – народні депутати, мери, блогери, політологи та медійники

Видання цитує неназваного ексспівробітника Федеральної служби безпеки. Співрозмовник журналістів, який працював у відомстві, розповів про роботу, яку з “українського питання” проводила П’ята служба ФСБ. Її очолює генерал Сергій Бєсєда.

“Ви повинні розуміти психологію цих людей (членів команди Януковича, що втекли на росію — Depo.ua). Вони згодовували Бєсєді свої фантазії, щоб, по-перше, виправдати своє існування та освоїти бюджети, які витрачали нібито на “агентуру”. По-друге, їхньою головною метою було повернення в Україну, вони собі вже посади розписували, і вся їхня інформація підганялася під цю мету, по-третє, ці люди жили в реаліях 2014 року і не хотіли зрозуміти, що за вісім років в Україні все змінилося. Бєсєда всю цю інформацію радісно ніс нагору”, — каже колишній співробітник ФСБ.

Нагадаємо, у березні у ЗМІ з’явилася неперевірена інформація, що Кремль планує оголосити Януковича президентом України. Радник голови ОП Михайло Подоляк , коментуючи ці чутки, говорив, що росія взагалі не розуміє суспільні настрої в Україні.

Редакція

Редакція “Українського репортера”