Вовчанськ: окупанти тримають жителів міста у підвалі і погрожують розстрілом (+відео)

Мешканці Вовчанська на Харківщині, яким вдалося вирватися з полону та евакуюватися, розповіли, що окупанти три дні тримали їх у підвалі і примушували надавати пораненим російським солдатам медичну допомогу. Місцевих жителів ув’язнили 11 травня.

Про це повідомила Харківська обласна прокуратура.

Вони також розповіли, що у підвалі де їх тримали, досі залишаються люди, зокрема родина.

“Вони могли нас розстріляти. Вони змушували нас перебинтовувати рани (окупантам – ред.). Ми у підвалі три дні сиділи. Ми змогли вирватися… Там ще люди є. Там сім’я. Не знаю, чи вони залишаться живими”, – розповіли люди.

Прокуратура розпочала розслідування за фактом взяття у полон цивільного населення прикордонної громади на Харківщині

Потерпілі розповіли, що під час перебування у підвалі вони чули розмови російських військовослужбовців про те, що мирне населення потрібно розстріляти.

У Вовчанську на ранок 13 травня лишаються близько 500 людей, сказав Суспільне Харків керівник Вовчанської МВА Тамаз Гамбарашвілі. За його словами, Вовчанськ контролюють ЗСУ, на околицях міста — бої.

“Ситуація важка у тому плані, що місто Вовчанськ розташоване за чотири кілометри від державного кордону, тому, можна сказати, що усе передмістя — це і є кордон, і там ведуться зараз бої. Ворог наступає, але наші Збройні Сили дають відсіч”, — говорить очільник МВА.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *