Вікторія Нуланд вважає, що США мають допомагати Україні бити по військових цілях рф

Колишня заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд в інтерв’ю ABC News, коментуючи наступальні дії росії в Харківській області, сказала, що Україна має право вражати військові цілі на території рф, а США із союзниками повинні їй в цьому допомогти.

Коментуючи останні просування російських сил на півночі Харківської області, Нуланд наголосила, що Україна повинна мати можливість “зупиняти російські атаки, які здійснюються з баз усередині росії”.

“Я вважаю, що якщо атаки здійснюються безпосередньо з-за кордону росії, то ці бази мають бути законними цілями, незалежно від того, звідки запускаються ракети чи звідки постачаються війська”, – додала вона.

Ексзаступниця державного секретаря США вважає, що “для цього настав час” після чергової ескалації війни з боку росії, яка тепер загрожує Харкову і намагається знищити його, “навіть не розгортаючи війська на землі”.

“Тому я думаю, що настав час надати українцям більшу допомогу в нанесенні ударів по базах усередині росії”, – підкреслила Нуланд.

На її думку, це не призведе до ескалації з боку москви та “ще більшого втягнення США” у війну, тому що саме росія відповідальна за цю ескалацію, а нині “отримує пряму перевагу у цій війні від наших вагань”.

Видання The Wall Street Journal повідомило, що Україна звернулася до адміністрації Байдена з проханням допомогти визначити цілі в росії, по яких Київ міг би завдати удари власною зброєю, та окремо попросила зняти обмеження на використання наданої США зброї проти військових об’єктів на території рф.

Раніше в Пентагоні заявили, що вважають, що зброю, яку США надають Україні, слід використовувати в межах української території.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *