“Війна в Україні – неймовірна трагедія”. Син Джона Леннона вперше виконав пісню Imagine (+відео)

Старший син Джона Леннона Джуліан Леннон долучився до глобальної кампанії Stand Up For Ukraine, що прокотилася світом у суботу, 9 квітня. Він вперше публічно виконав найзначнішу пісню батька Imagine.

Як повідомляє New York Post, через війну в Україні Джуліан Леннон порушив свою давню обіцянку ніколи не виконувати найвідомішу сольну пісню свого батька Джона Леннона Imagine. Він заспівав її для суботнього флешмобу зі збору допомоги українським біженцям, ініційованого організацією Global Citizen.

«Війна, що йде в Україні – це неймовірна трагедія… Як людина і як музикант, я відчуваю себе зобов’язаним відреагувати на неї найбільш значущим способом, який тільки можу запропонувати. Тому сьогодні я вперше публічно виконую пісню мого батька Imagine», — написав Джуліан Леннон, публікуючи пісню у YouTube та інших соціальних мережах.

«Чому саме зараз, після всіх цих років? Я завжди казав, що якщо я будь-коли заспіваю Imagine, то це лише в разі кінця світу.

Тому, що його тексти відображають наше колективне бажання миру у всьому світі. Тому що в цій пісні ми переносимося в простір, де любов і єдність стають нашою реальністю, хоча б на мить… Пісня відображає світло в кінці тунелю, на яке ми всі сподіваємося…

У результаті триваючого вбивчого насильства мільйони невинних сімей були змушені покинути затишок своїх домівок і шукати притулку в іншому місці.

Я закликаю світових лідерів і всіх, хто вірить у почуття, які викликає Imagine, стати на захист біженців у всьому світі! Будь ласка, захищайте та жертвуйте від серця”, — додав Джуліан Леннон.

Нагадаємо, концерт в рамках глобальної кампанії зі збору кошті для України Stand Up For Ukraine транслювався зі столиці Польщі Варшави. В ньому взяли участь Елтон Джон, Оззі Осборн, U2, Еллен Дедженерес, Селіон Діон, Ленні Кравіц та багато інших.

В результаті акції було зібрано 10,1 млрд. дол. допомоги українським біженцям.

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”