У Вовчанську окупанти беруть цивільних у полон, відомо про перші розстріли мирних жителів

Російські військові забороняють місцевим жителям евакуюватися з північної частини Вовчанська на Харківщині. Вони беруть цивільних в полон, також зафіксовані розстріли

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

“У північній частині Вовчанська, де йдуть активні бойові дії, російські військові беруть цивільних мешканців у полон”, – йдеться у повідомленні.

За словами міністра, до 16 травня на тій ділянці тривала евакуація – Нацполіція вивозила людей попри всі загрози та обстріли. Станом на 12:30, російські військові не дозволяють місцевим мешканцям евакуйовуватися, вони викрадають людей та зганяють їх до підвалів.

“Відомо про перші розстріли цивільних російськими військовими. Зокрема, один із мешканців Вовчанську намагався втекти пішки, відмовився виконувати команди загарбників – росіяни його вбили”, – додав Клименко.

Зазначається, що слідчі Нацполіції у Харківської області розпочали кримінальне провадження за фактами порушення правил та звичаїв війни.

Російська окупаційна армія з початку активізації наступальних дій у Харківській області просунулася не більше ніж на 8 кілометрів від кордону.

Депутат Харківської обласної ради Олександр Скорик зазначив, що на Харківщині за останню добу росіяни ніде не просунулися й не закріпилися.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *