У Швейцарії кремлівські пропагандисти зірвали концерт Олега Скрипки

Концерт соліста гурту “Воплі Відоплясова” Олега Скрипки, який мав відбутися у Швейцарії, зірвали росіяни.

Про це музикант розповів в Instagram.

За словами артиста, він мав дати благодійний виступ у швейцарському Цюриху, однак його скасували. Скрипка переконаний, що це справа рук росіян. Зокрема, пропагандисти за кордоном поширили брехню, що Скрипка прихильник ультранаціоналістичної ідеології.

“Кремлівська пропаганда працює за кордоном: чим брутальніша брехня, тим більше у неї вірять. Абсолютно безпідставно мене звинувачують у прихильності до ультранаціоналістичної ідеології, що є абсолютною неправдою. Відтак, не перевіривши фактів, зарубіжні медіа поширюють цю дезінформацію, що призводить до скасування концерту в Цюриху, Швейцарія”, – обурився Скрипка.

Музикант наголосив, що гурт “Воплі Відоплясова” за кордоном дає благодійні концерти. Утім, під час виступів вони не лише збирають кошти на допомогу ЗСУ, а й доносять світові правду про війну та про те, які жахіття на території України чинить росія.

“Організовуючи тури під час війни, ми прагнемо не лише підтримувати ЗСУ, але й доносити світовій спільноті, що Україна самобутня країна зі своїми традиціями, своєю культурою і сьогодні вона бореться з озвірілою агресоркою росією, що не припиняє ракетні обстріли мирних міст… Кожен наш концерт покликаний об’єднати українців і європейців за кордоном, які підтримують нашу країну у найтяжчі часи”, – зазначив артист.

Нагадаємо, це не вперше, коли концерти Олега Скрипки за кордоном зривають російські пропагандисти. Минулого року виступи у Німеччині скасовували, адже у пресі з’явилася інформація, що нібито “Воплі Відоплясова” – фашисти.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *