Сум і біль: на війні загинув полковник Віталій Гуляєв

У боях за Україну 23 липня у Миколаївській області віддав своє життя командир 28 бригади імені Лицарів Зимового Походу ЗСУ, полковник Віталій Анатолійович Гуляєв.

Про смерть військового повідомив депутат Київської міської ради Павло Бойченко.

Він розповів, що саме під командуванням полковника Гуляєва ОМБр зупинила просування російських військ на півдні України, і, відкинувши їх, крок за кроком почала зачищати Миколаївську та Херсонську області.

Гуляєв загинув внаслідок ракетного обстрілу.

Полковник на фронті з 2014 року. Раніше Гуляєв служив у 93 бригаді “Холодний Яр” та командував 13 окремим мотопіхотним батальйоном. 28 омбр полковник очолив у вересні 2021 року.

Як повідомляють в Новоград-Волинській районній державній адміністрації,  Гуляєв Віталій Анатолійович, житель м. Новоград-Волинського, народився у 1978 році.

«У вересні 2021 рокуВіталій Гуляєв очолив 28-му окрему механізовану бригаду, до цього обіймав посаду начальника штабу 28-ї бригади. Раніше служив у 93-й окремій механізованій бригаді «Холодний Яр», а ще раніше – командував 13-м окремим мотопіхотним батальйоном 58- ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського. Безцінний бойовий досвід отримав під час несення військової служби в 30-й окремій механізованій бригаді ім. князя Костянтина Острозького.

Життєва зірка командира військової частини навіки згасла, в якого залишилась дружина та 3 дітей: донька і двоє синів.

Керівництво та колектив Новоград-Волинської районної військової адміністрації висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого з приводу непоправної втрати.

Світлий, добрий спомин про звитяжного воїна, захисника України назавжди залишиться в серцях та спогадах його бойових побратимів, рідних і земляків!

Вічна пам’ять і слава Герою!», – йдеться у повідомленні.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”