Спецоперація: підірвано великий російський  нафтовий танкер  “SIG”

Служба безпеки провела спецоперацію, внаслідок якої підірвано великий російський  нафтовий танкер  “SIG”, пишуть ЗМІ.

Це сталоя у ніч на суботу 5 серпня. Танкер транспортував пальне для російських військ.

Спецоперація здійснювалася за допомогою надводного дрона, насиченого 450 кг тротилу. Цю атакую СБУ проводила спільно з ВМС у територіальних водах України. Офіційно відомство станом на зараз нічого не повідомило.

Представник Головного управління розвідки МОУ Андрій Юсов в ефірі телемарафону заявив, що після атак безпілотників на десантний корабель “Оленегорский горняк” та танкер SIG в акваторії Чорного моря флот РФ вже не здається таким невразливим.

“Те, що вони думали буде працювати їм на користь, а саме їхній флот, у сучасних умовах не здається вже таким невразливим для інших менших, але сучасніших засобів. Тому окупанти не можуть почувати себе у безпеці на всіх територіях”, – наголосив Юсов.

МІЖ ТИМ. Україна у п’ятницю, 4 серпня, опублікувала прибережне повідомлення, яким оголосила акваторії шести російських портів у Чорному морі такими, що перебувають під воєнною загрозою.

Про це йдеться у прибережному повідомленні №118, що опубліковане на сайті Держгідрографії.

У повідомленні зазначається, що йдеться про акваторії внутрішнього та зовнішнього рейдів портів Анапа, Новоросійськ, Геленджик, Туапсе, Сочі та Тамань.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *