Сьогоднішній удар по Україні коштував окупантам близько 250 мільйонів доларів

Окупанти витратили на сьогоднішню масовану атаку на мирні міста України до 250 мільйонів доларів. Це приблизна вартість усіх випущених ракет.

Про це пише Forbes.

У виданні нагадали, що за даними Повітряних сил ЗСУ, росіяни сьогодні вранці та вдень випустили по Україні 38 ракет різного типу:

одну аеробалістичну ракету Х-47М2 Кинджал;
чотири балістичні ракети Іскандер-М;
одну крилату ракету 3М22 Циркон;
13 крилатих ракет Х-101;
14 крилатих ракет Калібр;
дві крилаті ракети Х-22;
три керовані авіаційні ракети Х-59/Х-69.

«З огляду на те, що точний розподіл ракет за типами залишається невідомим, Forbes оцінює загальну вартість залпу в межах від 200 до 250 мільйонів доларів», – сказано в повідомленні.

Сили ППО збили 30 ракет: одну аеробалістичну ракету Х-47М2 Кинджал; три балістичні ракети Іскандер-М; 11 крилатих ракет Х-101; 12 крилатих ракет Калібр; три керовані авіаційні ракети Х-59/Х-69.

Вартість збитих ракет Forbes оцінює у межах від 160 до 200 мільйонів доларів.

Нагадаємо, за останніми даними Нацполіції, кількість загиблих внаслідок масованого терористичного удару росії збільшилася до 33 (у Києві 22 і 11 на Дніпропетровщині). Також є десятки поранених.

Вранці ракети летіли на Київ, Дніпро та Кривий Ріг. По Києву через деякий час було завдано повторного ракетного удару, постраждав медкомплекс.

Вранці у Києві під удар потрапила дитяча лікарня Охматдит, а саме токсикологічний корпус, де діти отримували діаліз. Там триває розбір завалів.

Президент заявив, що Україна екстрено скликає Радбез ООН.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *