Рашисти продовжуть розстрілювати Луганщину з артилерії та авіації – Сергій Гайдай

Орки наближаються до Лисичанська, місто під щільними обстрілами, щонайменше троє цивільних поранені, травмовані декілька поліцейських.

Про це повідомив голова ОДА Луганщини Сергій Гайдай.

Місто обстрілюють із артилерії, танків, авіації. Ракетні удари витримали будівлі поліції, прокуратури, СБУ.

У Сєвєродонецьку тривають вуличні бої. Ворог знову відкрив вогонь по селищах Синецький та Павлоград, по вже зруйнованих мостах та двічі по “Азоту”. Пошкоджено територію очисних споруд та одну із прохідних хімічного об’єднання.

Рашисти зайшли в Тошківку, що дозволило їм посилити вогневий вплив на інші населені пункти. Окупанти вже закріплюються в Устинівці, Підлісному та Мирній Долині, ведуть наступ на Білу Гору.

Окупанти намагаються блокувати наші підрозділи поблизу Борівського та Воронового. У Гірському за минулу добу зруйновано дев’ять будинків, у Золотому – сім, у Новоіванівці – 12.

Орки прагнуть зробити оточення вздовж траси «Лисичанськ-Бахмут», успіху не мають. На напрямку Тошківка – Підлісне ворог оволодів Підлісним та Мирною Долиною, закріплюється на зайнятих рубежах. Також, має частковий успіх в районі Гірського.

Рашисти притримуються «повзучої тактики», та продовжуть розстрілювати Луганщину з артилерії та авіації. Лисичанськ постійно потерпає від ворожого вогню, маємо трьох поранених цивільних та декілька поліцейських. Масовані обстріли значно зруйнували інфраструктуру та житловий масив.

Редакція

Редакція “Українського репортера”