Рашисти продовжать бити ракетами по Україні, щоб перешкодити постачанню зброї – Міноборони Британії

За інформацією Міністерства оборони Великої Британії, окупанти продовжать завдавати ракетних ударів по Україні для того, щоб завадити постачанню зброї Збройним силам України на фронт.

У зведенні британського відомства у Twitter йдеться, що через брак високоточної зброї та помилки у наведенні російські ракетні удари супроводжуватимуться жертвами серед мирного населення.

«Існує реальна ймовірність, що ракетний удар по Кременчуцькому торговому центру 27 червня 2022 року мав на меті уразити сусідній інфраструктурний об’єкт», — йдеться у повідомленні.

У Міноборони Британії нагадали, що неточність російських ударів на великій відстані раніше вже призводила до масових жертв серед цивільного населення, зокрема, атака на залізничний вокзал у Краматорську у квітні 2022 року.

«Російські планувальники, швидше за все, залишаються готовими до високого рівня побічної шкоди, коли мають військову необхідність для удару по цілі», — додали у відомстві.

Щодо ситуації на фронті у британському Міноборони зазначили, що російські війська продовжують поступово просуватися вперед, намагаючись оточити місто Лисичанськ.

З 25 червня окупанти просунулися ще на два кілометри в районі Лисичанського нафтопереробного заводу на південь від міста.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”