Поет Анатолій Матвійчук промоніторив російське ТБ в Туреччині

Відомий український співак, поет, композитор Анатолій Матвійчук під час відпочинку в Туреччині провів власне дослідження.

“Оскільки в турецькому готелі в пакеті немає жодного українського каналу, зате є з півдесятка російських (СТС, НТВ , РТР-планета, Россия та інші), маю можливість моніторити їхню стратегію мовлення, – пише Матвійчук. – Отож, дві речі впадає в око. Перша – неймовірна кількість серіалів власного виробництва воєнно-кримінальної тематики. Ефір заповнили менти і прокурори, спецназ і люди в погонах. Культ сили і зброї, грубість і хамство деяких діалогів зашкалює.

Друга тенденція – культ СРСР з деталізацією тодішніх цін і цінностей, романтизація буквально всього. Подається все так, що час правління Сталіна-Хрущова-Брежнєва був золотою ерою в житті росіян.

Ну й третє – політичні шоу, в яких кількість брехні і фізіологічної ненависті до українців просто вражаюча. Чого варта лише одна фраза одіозного Соловйова: “Українці це такий народ, із яким без батога та тротилу говорити неможливо…” Отаке воно, їхнє ТБ”.

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *