Підрив рашистами Каховської ГЕС: ООН вкотре підтвердила свою абсолютну немічність та дволикість

Знову продемонструвала свою немічність ООН. Координатор гуманітарних питань в Україні щодо гуманітарного доступу до окупованих росією територій Деніз Браун заявила в понеділок, що країна-агресор відхилила запит на доступ ООН до затопленої після підриву Каховської ГЕС частини Херсонщини.

«Уряд російської федерації наразі відхилив наш запит на доступ до територій, які знаходяться під її тимчасовим військовим контролем. Ми закликаємо російську владу діяти відповідно до своїх зобов’язань за міжнародним гуманітарним правом», – йдеться у пресрелізі на сайті служби гуманітарної інформації ReliefWeb.

Браун також зазначила, що ООН продовжить «робити все можливе» для допомоги всім постраждалим, у тому числі тим, хто потерпає від наслідків підриву дамби на Херсонщині.

Читайте також: Генсек ООН Гутерреш закрив очі на вбивство російськими терористами українських військовополонених в Оленівці

Отже, ООН вкотре підтверджує свою яловість, боягузство, абсолютну немічність, а також небажання псувати відносини з воєнним злочинцем путіним. Від цих чиновників ми лише чуємо, як вони скиглять, що їхній “запит відхилено”, що місію “не пускають”, що вони продовжать «робити все можливе»… Які ж вони жалюгідні. Одержуючи колосальні зарплати, добові та інші виплати під час абсолютно безперспективних відряджень, намагаються переконати нас у тому, що вони не є трутнями. А переконати не вдається! Бо ми бачимо реальні результати їхньої “великої” діяльності. Хіба ж не відомо, що комісія ООН так і не розпочала роботу незалежної комісії щодо теракту рашистів в Оленівці, коли в концтаборі загинуло чимало полонених воїнів-азовців?! Дволикість ООН постійно дає себе знати. Тому давно назріла кардинальна реформа цього болота, яке тільки й смердить.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *