Окупанти “засіяли” Донецьк забороненими протипіхотними мінами

Окупанти та колаборанти продовжують вбивати населення України, весь тиждень  обстрілюючи Донецьк протипіхотними мінами «Лепесток». Однак видають, що це робить  українська армія. При тому, що такі міни заборонені міжнародними конвенціями та відсутні на озброєнні ЗСУ.

Проте вони постійно використовуються окупантами протягом всієї війни з 2014 року, пише  “Андрющенко Time”.

Нащо це рашистам – відповідь доволі очевидна, якщо подивитись ширше. І накласти “лепесткову” істерію на календар. Тоді вона дивним чином співпадає з обговоренням в США рішення про визнання росії – держави спонсором тероризму. Остійнім, як тільки з’явився прогрес та анонс що США готові це зробити – Донецьк масована засіяли “лепестком” з постійним супроводом пропагандистів.

Далі – від цих помийок по всіх «офіційних» змі росії по світу, включаючи «придбані» статті та в спічі спікерів офіційної москви. Задум зрозумілий – у черговий раз звинуватити Україну в неіснуючих злочинах. А також посіяти сумнів в рішенні щодо самої росії. Типова російсько-фашистська тактика. А в цей час донеччани страждають від російських мін. Тому, що Донецьк для росії не росія та не росіяни. Це просто гарматне м’ясо та засіб досягнення власних цілей.

До речі, цікаво як гарно розкидані міни – одна до одної. Правда ж сходе на хаотичний розліт після вибуху? І як цивільні мешканці донецька змушені окупантами збирати їх власноруч по вулицях. Це і є росія та російский мир. Нелюдяність та руйнування.

Редакція

Редакція “Українського репортера”