Окупанти намагаються захопити Авдіївський коксохімічний завод, у них дуже багато дронів

Російські окупанти не припиняють спроб захопити Авдіївський коксохімічний завод, вони атакують невеликими піхотними групами і мають багато дронів.

Про це сказав начальник служби зв’язків з громадськістю 47-ї бригади Дмитро Лазуткін в ефірі ток-шоу “Української правди”.

“Ситуація залишається вкрай складною. Ворог не припиняє атак. Вони намагаються захопити Авдіївський коксохімічний завод.

Буквально вчора (7 грудня) наші бійці знищили там ДРГ – мінімум 15 людей було знищено. Відзначилися головний сержант Святенко і молодший сержант Дмитро Семеник”.

За його словами, вже кілька днів поспіль у місті “постійно гримить”. Російські окупанти атакують, скидають КАБи, бувають такі періоди, коли кожні 30-40 хвилин щось прилітає в Авдіївку і її околиці, зокрема, й на територію Коксохіма.

Лазуткін повідомив, що загарбників під Авдіївкою не стало менше: “Постійно лізуть хвилями. Зазвичай, це невеликі піхотні групи – 10, 12, 15 людей, іноді залучається техніка. Дуже багато у них дронів, дронів з тепловізорами. У нас вони теж є, але зараз йде зміщення паритету не на нашу користь”.

Він додав, що втрати росіян у кілька разів вищі за втрати ЗСУ.

Лазуткін наголосив, що бракує високотехнологічних засобів через великий розхід.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *