Окупанти кинули в бій “кадирівців”: в ISW проаналізували ситуацію у Харківській області

Рашисти продовжували наступ у районі Липців та Зеленого на Харківщині. Також ворог накопичує свої підрозділи на Сумському напрямку.

Про це повідомили у звіті Інституту вивчення війни (ISW), який посилається на Генштаб ЗСУ.

Заступник командира української бригади, яка діє на півночі Харківської області, повідомляє, що російські сили, включаючи чеченські, накопичуються на Сумському напрямку, але обмежена кількість російського персоналу свідчить про те, що метою росії є притягнення та фіксація українських сил до міжнародної прикордонної зони.

Також український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що підрозділи російської 18-ї мотострілецької дивізії та 7-го мотострілецького полку, а також Африканського корпусу Міноборони росії наступали від Лук’янців на Липці й вздовж річки Муром на Зелене.

Війська рф нещодавно підтвердили наступ у Вовчанську на тлі продовження наступальних операцій у цьому районі 20 травня.

Опубліковані 18 травня геолокаційні кадри демонструють, що окупанти нещодавно просунулися в центрі Вовчанська на північ від річки Вовча.

Пропагандистські російські воєнкори стверджували, що їхні війська просунулися на Вовчанському напрямку на 150-600 м.

У військовому командуванні Збройних сил України інформували, що загарбники продовжували наступ у районі Вовчанська та Стариці.

Російський мілблогер заявляв, що під Старицею та Бугруваткою відбуваються позиційні бої.

Як заявляли джерела у РФ, російські військові, які діяли на Вовчанському напрямку, скаржилися на те, що відкрита місцевість не дозволяє швидко доставляти їм боєприпаси до лінії фронту.

Ймовірно, вони мали на увазі те, що наземні лінії зв’язку (GLOC) на відкритій місцевості є вразливими до українських блокувальних ударів.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *