Одещину атакували одразу 13 ворожих літаків: зруйновано понад пів сотні дач та бази відпочинку, є поранені

Під ранок 26 липня відбувся масований ракетний удар по Одещині. На світанку ворог випустив авіаційні ракети по курортній Затоці.

Про це повідомляє ТСН.

Ущент зруйнувано кілька баз відпочинку та з десяток будинків цивільних мешканців. Кілька людей дістали поранення.

Вибухом зруйновані не лише будинки. Верхівки дерев просто зрізало та, немов сірники, зламані бетонні стовпи електромереж. Посередені вулиці величезна вирва, у якій людину, яка стоїть в повний зріст, невидно.

За кілька кварталів звідси стався вибух іншої ракети. Вона влучила просто у базу відпочинку, навкруги неї уламки. На щастя, через закритий курортний сезон всередині не було людей. Лише один охоронець, який отримав порізи від уламків і зараз намагається оговтатися від пережитого.

В ДСНС області розповіли, що близько трьох годин знадобилось рятувальникам для повної ліквідації пожеж. Далі рятувальники працювали на розбір завалів для того, щоб стовідсотково впевнитись, що під завалами більше нікого немає. Також на місці працювали психологи ДСНС.

Вже за кілька годин після обстрілу в командуванні Повітряних Сил України заявили, що Одещину атакували одразу 13 російських літаків. Спочатку випустили ракети Ха-59, а потім, намагаючись вкотре потрапити по мосту, який не функціонує, через Дністровський лиман запустили ще й ракети Ха-22. Частину з них збили, а інші розтрощили 5 житлових будинків, 15 баз відпочинку, понад півсотню дач і 80 торгівельних павільйонів. Зараз їхні власники намагаються розібрати завали.

Редакція

Редакція “Українського репортера”