На Київщині виявили іще одне поховання закатованих окупантами мирних людей

У Бучанському районі Київщини знайшли іще одне поховання цивільних: там виявили сімох загиблих, яких російські окупанти катували, а потім вбили пострілами в голову.

Про це повідомив голова поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Поховання було розташоване поблизу колишніх позицій російських солдатів, поряд із селом Мироцьке. У багатьох жертв були зв’язані руки та прострілені коліна. Нині правоохоронці працюють над ідентифікацією загиблих.

Масові убивства українських цивільних сколихнули світову спільноту після того, як на звільненій від окупантів території Київської області виявили велику кількість убитих та закатованих цивільних, подекуди зі зв’язаними руками. Виявляють масові поховання та спроби спалити людей після знущань над ними. Відомо також про безліч фактів зґвалтування українських жінок та дітей окупантами.

Першими світ шокували фотографії зі звільненої Бучі, після чого в інтернеті з’явився хештег #BuchaMassacre, під яким світові ЗМІ, політики та користувачі соцмереж публікували фото та відео наслідків звірств російських окупантів. Усе це дедалі більше змусило говорити не просто про війну, а про справжній геноцид Українського Народу.

Редакція

Редакція “Українського репортера”