Голосування за допомогу Україні в Конгресі США можуть перенести ще на кілька тижнів

Голосування щодо законопроєкту про надання допомоги Україні в Палаті представників США можуть перенести ще на кілька тижнів. Розгляд ініціативи може відбутися щонайменше у середині квітня, а, можливо, і пізніше.

Про це повідомляє Bloomberg.

Журналісти Bloomberg з посиланням на керівників Республіканської партії зазначили, що спікер Палати представників Майк Джонсон все ще шукає шляхи пом’якшення опозиції щодо допомоги Україні. Зокрема, з боку радикальних республіканців.

Автори матеріалу підкреслили, що команда спікера Джонсона досі не представила республіканським законодавцям комплексний план пакета допомоги. Тому схоже, що вони не визначилися з тим, яких поступок будуть домагатися від адміністрації президента Джо Байдена, що може перешкодити їм заручитися підтримкою перед голосуванням, яке відбудеться наступного тижня.

За словами речниці Джонсона Тейлор Голсі, зобов’язання спікера вжити негайних заходів не передбачає встановлення конкретного терміну. Голсі заявила, що Джонсон наразі збирає пропозиції від членів партії щодо цього плану, але не надала подальших подробиць щодо дискусій спікера.

Водночас двоє представників республіканського керівництва заявили, що спікер Джонсон може ухвалити рішення щодо плану допомоги Україні на вихідних і прискорити його затвердження наступного тижня.

Однак журналісти Bloomberg зауважили, що прискорений розклад законопроєкту про допомогу Україні може поставити під загрозу успіх ініціативу і потенційно спричинити подальші розбіжності з консервативними фракціями всередині Республіканської партії.

Голова Комітету з питань розвідки Палати представників Майк Тернер оголосив 31 березня, що спікер Майк Джонсон, як очікується, найближчим часом винесе на розгляд питання про допомогу Україні. Тернер повідомив, що ця важлива дискусія може відбутися вже 9 квітня.
Тернер наголосив, що очікується, що більшість членів Конгресу підтримає надання додаткового фінансування Україні, попри внутрішні розбіжності. Посадовець очікує, що рішення буде ухвалено після великодніх канікул у Конгресі.

Раніше голова Комітету Палати представників США в закордонних справах Майкл Маккол зазначив, що спікер має намір винести на голосування законопроєкт після Великодня. Тобто 31 березня.
Варто також зазначити, що Джонсон анонсував, що пакет допомоги Україні включатиме “деякі важливі нововведення”. Серед яких – можливе виділення допомоги Україні у кредит.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *