Глава Російської православної церкви Кирило (Гундяєв) за крок від санкцій Євросоюзу

Путінський пропагандист, агент КДБ рашистський патріарах Кирило (він же Гундяєв) може опинитися під жорстким пресингом. Адже Європейський Союз планує запровадити санкції проти глави Російської православної церкви.

Про це повідомило агентство AFP.

Агентство посилається на відповідний документ ЄС, однак не наводить більше деталей. “ЄС пропонує накласти санкції на главу Російської православної церкви”, – сказано у повідомленні агентства.

Днями Європейська комісія направила країнам-членам ЄС проєкт нового, шостого, пакету санкцій проти Росії за війну в Україні.

Читайте також: Рашистського патріарха Кирила (Гундяєва) вимагають судити церковним судом і жорстко покарати

У статті “Ворога треба знати в обличчя. Хто він, Путін (+відео)” постійний автор “Українського репортера”, генерал СБУ Григорій Омельченко стверджував:

“Патріарх Кирило на появу російських вояків зі зброєю у храмах зауважив: «Їм зі зброєю в храм дозволено — вони захисники».

Зафіксовані непоодинокі випадки, коли російські священики зі зброєю в руках перебували в лавах окупаційних військ на Донбасі й на руках мають кров українців. Були випадки, коли вони катували українських військовополонених. Священики МП відмовлялися відспівувати українських військових, які загинули у боротьбі з російським агресором.

Митрополит РПЦ Ілларіон зазначає: «У нашому національному характері переважає холуйство і холопство, похабство і кровожерливість, безжалість і п’янство».

Існує ціла мережа російських священиків, які є таємними агентами або кадровими офіцерами ГРУ і ФСБ РФ і активно допомагають російським військовим та їх найманцям на Сході України. РПЦ і УПЦ МП є важливою складовою так званої «гібридної війни», яку Росія веде проти України.

Воістину, російська церква — це «пристанище демонів» і «служителька антихриста», а Кирило — диявол у рясі!

Вдумайтесь лише, що вчинили політичний і релігійний психопати-маніяки президент Путін (підполковник КДБ) і патріарх Кирило (агент КДБ «Михайлов») зі своїми співвітчизниками: громадян Росії — етнічних росіян, православних за вірою, вони послали в Україну вбивати своїх братів і сестер по вірі і крові в ім’я чергового міфу — «Вєлікой Росії» і “русского міра”.

 

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”