Дональд Туск їде на кордон з білоруссю, де поранили польського прикордонника

Після поранення польського прикордонника на кордоні з білоруссю глава уряду Польщі Дональд Туск оголосив, що вирушає на місце подій, а до кордону скерують підкріплення.

Про це Туск написав у соцмережі Х (Twitter) у вівторок.

Туск зазначив, що солдати та офіцери захищають кордон, ризикуючи власним життям.

“Пораненому солдату надається належний догляд, як і його родині. Ми відправили додаткові сили на кордон. Завтра вранці я буду там”, – повідомив глава уряду Польщі.

Нагадаємо, польський прикордонник отримав поранення від удару ножем, завданого йому іноземцем, який намагався прорватися через шлагбаум на кордоні з білоруссю. Це трапилося в районі прикордонної застави в селі Дубичі Церковні.

Група з близько 50 іноземців кидали в бік польських патрулів гілки та каміння. Під час спроби мігрантів силою перетнути кордон один з них завдав ножового поранення польському військовому.

10 квітня польські прикордонники та військові зірвали спробу понад 220 іноземців нелегально перетнути кордон з території білорусі.

Раніше уряд Польщі оголосив про виділення 10 млрд. злотих ($2,6 млрд.) на програму “Щит Схід”, яка передбачає, серед іншого, будівництво укріплень і дамб уздовж східного кордону.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *