До білорусі прибула група рашистських генералів та невідомий VIP-борт

Сьогодні, 1 грудня, на аеродромі в Мачулищах приземлився пасажирський «Ту-154М». На ньому до білорусі прибула група генералів з рф.

Про це повідомляє видання «Беларускі Гаюн».

«Сьогодні о 09:23 (за мінським часом) на аеродромі в Мачулищах приземлився пасажирський «Ту-154М» ПКС рф (RA-85686), який прилетів з аеродрому Чкаловський. Відомо, що борт доправив до Мінська групу російських генералів», – йдеться у повідомленні.

В рф про цей візит не повідомляли, на нараді у самопроголошеного президента білорусі олександра лукашенка російських генералів не помітили.

Також сьогодні у повітряному просторі білорусі було помічено урядовий VIP-борт Спеціального льотного загону росії (RA-09007). Повідомляється, що він прямує в бік Мінська.

Хто саме переуває на борту літака, наразі не відомо.

росія та білорусь повністю ізольовані як країни-агресорки. Навіть союзники москви та мінська по військовому блоку Організації договору про колективну безпеку відмовляються підтримувати війну проти України та підтримувати її мережу пропаганди.

У білорусі зараз перебуває приблизно 9 тисяч військових російської федерації. Їх планують відправити на фронт в Україну.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”