Для посилення оборони Києва й області виділять 57 мільйонів гривень

Київська обласна військова адміністрація (ОВА) з метою підвищення обороноздатності столиці й області виділить у 2022 році 57 мільйонів гривень. Ці кошти вже використовують для проведення бойового навчання особового складу підрозділів територіальної оборони області й закупівлю необхідного обладнання для українських воїнів.

Про це повідомляє інформаційне агентство “Армія.inform”.

“Питання оборони в Київській області перебуває на постійному контролі керівництва Київської обласної військової адміністрації”, — заявили в установі.

Представники ОВА зазначили, що здійснюється закупівля бетонних виробів, за допомогою яких створюються оборонні та захисні споруди. Також вживаються заходи щодо охорони стратегічних об’єктів Києва й області.

У межах Програми організації територіальної оборони в Київській області підрозділи тероборони ЗСУ вже отримали першу частину необхідного обладнання. У тому числі генератори, бензопили, намети, морозильники, радіостанції, газові балони, ноутбуки та багато іншого.

“Це не озброєння, але речі є вкрай важливими для облаштування позицій воїнів бригади”, — сказали українські захисники.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт, який передбачає залучення бійців тероборони до участі в бойових діях по всій Україні. У записці-поясненні до документа сказано, що так тероборона стане ефективною одиницею в системі сил безпеки, і в цілому це позначиться на спільній обороноздатності України.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”