Держсекретар США Ентоні Блінкен привітав українців з Днем незалежності

Держсекретар США Ентоні Блінкен привітав українців з Днем незалежності і пообіцяв, що США стоятимуть поруч з Україною і робитимуть все, щоб вона мала все необхідне для самозахисту, відновлення і процвітання.

Про це йдеться в заяві Держдепу США.

За словами Блінкена, 24 серпня – це свідчення незалежності, суверенітету та демократії України, день гордості за її силу та стійкість, а також день вшанування української спадщини та культури.

“Разом з вами ми відзначаємо понад три десятиліття існування незалежної країни, а також сумуємо разом з вами, згадуючи ваших синів і дочок, які віддали свої життя, захищаючи вашу країну. Ми стоїмо поруч з вами у боротьбі за вашу улюблену країну”, – сказав він.

Держсекретар також зазначив, що сьогодні також виповнюється півтора року відтоді, як кремль розпочав своє “брутальне, повномасштабне вторгнення в Україну”.

“18 місяців безглуздої агресії, що спричинила смерть і руйнування по всій Україні”, – сказав Блінкен.

Він зазначив, що “саме завдяки” стійкості її народу Україна переможе, а росія “заплатить високу ціну за те, що вона зробила”.

“США і надалі стоятимуть поруч з вами і працюватимуть з нашими союзниками і партнерами над тим, щоб Україна мала все необхідне для самозахисту, відновлення і процвітання”, – запевнив Блінкен.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *