Чернігів та Київ у зоні ризику: прогноз експерта, де ворог намагатиметься відкрити новий фронт

Країна-агресорка росія намагатиметься відкрити нові фронти. Після Харківської області, найімовірніше, піде Сумська, де противник збільшує своє угруповання. Крім того, під ударом можуть опинитися Чернігівська та Київська області, вважає військовий аналітик Олексій Гетьман, передає FREEДОМ.

“Російські окупанти намагатимуться відкрити додаткові ділянки бойових дій — це і Харків, і Сумщина. Цілком можливо, що спробують зробити щось схоже на Чернігівщині та Київщині”, — наголосив він.

Військовий аналітик підкреслює, що це не означає, що окупанти прагнутимуть захопити самі міста.

“Угруповання, яке перебуває і може бути підтягнуте на ці ділянки, поки що не дає можливості реально атакувати великі міста. Але вони намагатимуться підійти ближче, щоб можна було обстрілювати артилерією”, — акцентував Гетьман.

За його словами, в Сумській області російські війська вже стягують сили до кордону.

“Можуть спробувати по всій лінії кордону — 564 кілометри — робити точкові операції, щоб розтягнути лінію оборони, або спробувати створити два, три, або один плацдарм у напрямку Сум, щоб спробувати просунутися на відстань 10-15 кілометрів”, — каже він.

Однак, на його думку, російським окупантам не вдасться просунутися далеко.

“Був проведений аналіз фортифікацій, побудованих біля міст. За офіційною інформацією, вони зведені досить правильно, і шансів у росіян прорвати ці лінії практично немає”, — сказав Олексій Гетьман.

Фото: Главред

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *