Президент України виступає за прямі переговори з Путіним в Єрусалимі (+відео)

Президент України Володимир Зеленський виступає за те, щоб провести прямі переговори з  Путіним у Єрусалимі за посередництва прем’єр-міністра Ізраїлю Нафталі Бенета.

Про це Глава держави розповів на пресконференції іноземним журналістам:

“Що стосується Ізраїлю і посередництва пана Бенета – ми позитивно до цього відносимось. Я вважаю, що пан Бенет може зіграти важливу роль…

Ми говорили з паном Бенетом – і я йому казав, що сьогодні неправильно, неконструктивно зустрічатися в Росії, в Україні і в Білорусі. Це не ті точки, де ми можемо знайти порозуміння, хоч будь-яке, і зупинити війну. Я говорю не про технічні зустрічі, а про зустрічі лідерів.

Чи вважаю я, що Ізраїль може бути такою землею – і особливо Єрусалим? Я вважаю, так. І я йому це сказав. Про деталі його перемовин із президентом Росії я не можу говорити… Ми позитивно сприймаємо це”.

Зеленський також вважає, що Ізраїль міг би бути учасником договору про гарантії безпеки для України, проти якої зараз воює Росія.

“Коли ми говоримо про гарантії безпеки і те, які країни мають бути у договорі по гарантії безпеки для України – чи вважаю я, що серед цих країн має бути ІЗраїль, однозначно”, – сказав він.

“Українська правда”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”