Прем’єра пісні: “Go Away” не залишить нікого байдужим (+відео)

Сьогодні нам усім необхідно хоч трішки відволікатися від наболілої теми про війну. Музика – це особливі ліки для душі, вважають українські співаки. Seve Clain та Hanna Stark пропонують послухати новий трек, який не залишить нікого байдужим.

Запис «Go Away» створювався три місяці, але він був написаний ще декілька років тому, – каже Северин Паленичка.

«Мінус треку в сирому варіанті, я зробив два-три роки тому. Скинув його Ані та запропонував співпрацю. Їй сподобалося, тоді  ми записали жіночий вокал. Потім поступово  додали гітару. В кінці я його вдосконалив, так і з’явився трек “Go Away”. Музику до цієї  композиції написав я, а слова Аня. Цікаво те, що слова Аня писала, коли лежала в лікарні під крапельницею. Памʼятаю, вона мені записала на диктофон частинку вокалу, щоб я сказав свою думку. Мені одразу сподобалося!

Записали пісню за три місяці. Ми нещодавно знову переписували вокал, оскільки були певні нюанси та хотіли вдосконалити деякі моменти»,-розповідає Seve Clain.

Діджей  ретельно підбирає вокалістів, разом  з якими створює спільні треки.

«Перше – мені має сподобатися вокал, якщо вуха дають згоду, можна працювати далі. Друге- мені важлива подача і харизма людини. Якщо є хімія, це те що треба!”, – підкреслює Seve Clain.

Співпраця артистів була досить випадковою. Вони працювали на одному корпоративі. Северин був ді-джеєм, Анна співала. Після завершення свята, Северин подав ідею для створення спільного проєкту. Було написано декілька пісень, одна з яких «Go Away».

«Ця пісня стала для мене особливою. Я писала її у лікарні, коли захворіла пневмонією і розуміючи, що я надовго застрягла в чотирьох стінах. Тоді я зайняла себе написанням саме англійського тексту. Пізніше наші творчі погляди розійшлись і ми призупинили співпрацю.

В кінцевому результаті – я задоволена. Хоч ми і не випустили цю пісню декілька років тому, вона знайшла свій час зараз.

Завжди хочеться пробувати щось нове і створювати різноманітні пісні. Не думаю, що варто зациклюватися на одному стилі, тому в голові крутяться вже нові ідеї. Музика в наш час так змінюється. Потрібно звертати увагу на те, що людям цікаво слухати. Ми постараємось залишити гарний післясмак від прослуховування наших треків.”,- ділиться Hanna Stark.

Катерина ГУК

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *