Депутатка перекидає долари через паркан перед обшуком. ВIДЕО камер спостереження

Спеціалізована антикорупційна прокуратура опублікувала фрагменти оперативного відео, на якому зафіксовано момент намагання нардепки “Слуги народу” позбутися грошей, отриманих незаконним шляхом, перед візитом до неї правоохоронців.

На записі видно, як депутатка намагається на подвір’ї свого будинку знайти сховок для грошей та урешті просто перекидає їх за паркан.

Нагадаємо, що у межах досудового розслідування встановлено, що депутатка спільно зі своєю помічницею за 5,3 тисячі доларів пообіцяла громадянину забезпечити прийняття чиновниками обласної військової адміністрації рішення про дозвіл на виїзд за межі України, а також внесення відповідних відомостей до Інформаційної системи “Шлях”.

У подальшому співучасниками організовано надіслання звернення благодійної організації до однієї з районних військових адміністрацій, на підставі чого ОВА прийнято рішення про надання дозволу вказаному громадянину на проїзд як волонтера через державний кордон України з метою перевезення гуманітарного вантажу на територію України. Після одержання дозволу помічниця нардепа зустрілась з громадянином та отримала від нього другу частину обумовлених коштів – 2 800 дол.

У повідомленні не називають імен підозрюваних. За даними ЗМІ, йдеться про нардепку Людмилу Марченко.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *