Замах на прем’єр-міністра Словаччини – його поранили в груди і живіт

Скоєно замах на прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо. У політика стріляли сьогодні, 15 травня після виїзного засідання уряду.

За словами свідків, які були на місці події, прем’єр підійшов до людей, які вітали його, і саме тоді пролунало кілька пострілів. Після цього очільник уряду впав на землю. За даними ЗМІ, Фіцо поранили в груди і живіт, його стан важкий.

За інформацією Aktuality, пораненого Фіцо гелікоптером доставили до лікарні. Як зазначає Denník N, постріли пролунали перед будинком культури. За свідченнями журналіста видання, він не бачив інциденту, але був поруч та чув кілька пострілів. Потім він побачив, як охоронці підняли Фіцо з землі, посадили в машину та забрали.

Ймовірного нападника вже затримала поліція, яка оточила прилеглу територію. Водночас присутніх у будинку культури евакуювали. Охорона подбала про безпеку інших членів уряду.

Словацьке видання Hospodarske Noviny опублікувало відео, на якому можна побачити перші миті після замаху на прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо у містечку Гандлова. Редактор HN Юрай Бури розповідає, що почув два постріли ззовні, в цей час він перебував усередині. Він каже, що поліція затримала стрільця, а потім «зачистила» площу.

З відкритих джерел. Роберт Фіцо 1964 року народження, член Національної ради Словацької Республіки. Четвертий раз обіймає посаду прем’єр-міністра Словаччини, голова лівої політичної партії «Курс — соціальна демократія». У своїй попередній політичній кар’єрі Роберт Фіцо був членом Комуністичної партії Чехословаччини (1986-1989) і Партії демократичних лівих (1990-1999).
Партія Фіцо «Курс — соціальна демократія» набрала найбільше голосів на парламентських виборах 2023 року з 22,95 % голосів і отримала 42 місця.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *