Україну підтримує творча інтелігенція Італії та Аргентини

У ці важкі дні для нашого народу відомі письменники, журналісти та перекладачі Сергій і Тетяна Дзюби отримують тисячі листів з усього світу і розповідають своїм закордонним друзям правду про ситуацію в Україні.

І всі вони беззастережно, щиро підтримують нашу державу, яка героїчно бореться за свою незалежність з окупантами.

Так, свої співчуття та підтримку українському народу висловила відома міжнародна діячка, президент Міжнародної літературно-мистецької Академії Аргентини Dr. Ana Maria Manuel Rosa. Також вона нагородила престижною міжнародною літературною премією Аргентини «Голос поезії» знамените творче подружжя з Чернігова.

Пані президент відзначила, що українці Тетяна та Сергій Дзюби достойно представляють у світі свою волелюбну та мужню державу. Й саме їхня книжка віршів «Голоси двох поетів», котра блискуче, успішно та резонансно вийшла в Іспанії і Болівії, іспанською й українською мовами, – це приклад високодуховної та вишуканої літератури, яка чарівно популяризує загальнолюдські цінності: здоров’я, любов, добро, щастя, мир.

Підтримує нашу Україну і Antonio Imeneo, видатний громадський діяч з Італії, президент почесної міжнародної нагороди «Книга для Миру», якою відзначають на п’яти континентах у 61 державі світу відомих письменників, митців, перекладачів, журналістів, науковців, державних, громадських діячів.

Віднині переможцями та послами цієї престижної нагороди стали й українці Сергій та Тетяна Дзюби. Відзначено й здобутки Міжнародної літературно-мистецької Академії України під керівництвом Сергія Дзюби, яка об’єднує відомих творчих людей із 70 держав.

Валентина ЧОРНОБРИВЕЦЬ

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.