Японська пенсіонерка у 90 років працює фітнес-інструктором

Японка Такісіма Міка у свої 90 активніша навіть за багатьох молодих людей. Вона не тільки регулярно тренується, а й три роки тому стала найстаршим професійним фітнес-інструктором в Японії.

Як повідомляє Nippon, 25 років тому Такісіма Міка була звичайною домогосподаркою. Вона не цікавилась тренажерним залом, навіть не робила зарядку, та мала зайву вагу – носила розмір одяг вдвічі більший, ніж зараз. Проте у 65 років її життя докорінно змінилося.

Саме тоді її чоловік звернув увагу, що дружина у поганій фізичній формі. Цей коментар відразу відкрив очі Такісімі: “Я вперто не визнавала, що маю зайві кілограми. Однак після коментаря мого чоловіка я вирішила приєднатися до спортзалу”, – згадує жінка

Вона записалась до тренажерного залу і результат не змусив себе чекати: за наступні 5 років жінка схудла на 15 кілограмів. Хоч ціль і була досягнута, проте Такісіма не зупинилась.

До того часу вона вже так полюбила фізичні вправи, що просто не могла це покинути – і продовжила регулярно тренуватись і надалі.

Я займалася фітнесом лише тому, що хотіла схуднути. Але потім я вирішила, що хочу мати гарні сідниці, широкі плечі та вузьку талію, згодом – викладати уроки аеробіки. Я навіть не мріяла, що моє життя складеться так, – зізнається Такісіма

Таке фанатичне бажання займатись помітив тренер одного із тренажерних залів, де вона займалась, Накасава Томохару. До їх залу вона прийшла у 79 і за 8 років стала справжньою експерткою у своїй справі. Тож чоловік запропонував їй стати їх інструктором – і так у віці 87 років Такісіма Міка стала найстаршою фітнес-інструкторкою в Японії:

Чим більше я працював із нею, тим більше відчував, що вона марно витрачає час як учениця. Тому я майже змусив її взяти на себе роль інструктора з фітнесу. Вона спочатку не хотіла, але її досягнення перевершили наші очікування, – розповідає Накасава Томохару

Попри карантинні обмеження, Такісіма Міка, не забувала тренуватись вдома. Ось як виглядає зазвичай її розпорядок дня:

лягає спати близько 23:00
прокидається о 3 ранку, адже їй вистачає 4 години для сну
йде на прогулянку: 3 кілометри бігу і кілометр ходьби
готує ситний збалансований сніданок
робить легку розтяжку, займається хатніми справами, дивиться телевізор
обідає легкою стравою
йде на інтенсивне тренування
ситно вечеряє з келихом вина
перед сном займається легкими фітнес-вправами та вчить англійську мову.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *