Ще один безвіз. Українці зможуть вільно подорожувати до Об’єднаних Арабських Еміратів (+відео)

Україна та Об’єднані Арабські Емірати домовилися про безвізовий режим. Він запрацює вже в грудні. Відповідний меморандум про взаємне скасування візових вимог підписали за результатами переговорів Президента України Петра Порошенка та прем’єр-міністра ОАЕ, правителя Емірату Дубай шейха Мухаммеда бін Рашид Аль Мактума.

Повідомляється, що лише торік ОАЕ відвідали понад 112 тисяч українців.

https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/1133328753468182/

На черзі – Саудівська Аравія. Президент Порошенко повідомив про досягнення “важливих домовленостей щодо спрощення візового режиму” між Україною та Саудівською Аравією.

“Я з подивом дізнався, що візи до Саудівської Аравії є найдорожчими серед усіх країн світу для українців і, відповідно, візи до України – найдорожчими для саудитів”, – зауважив Глава держави і повідомив, що під час зустрічі з Королем Саудівської Аравії домовились про зниження розміру плати за візи.

Наші країни вестимуть переговори про полегшення міжлюдських контактів, спрощення співпраці на рівні бізнесу та підприємців, а також активізації туристичних поїздок. Зокрема працюватимуть над тим, щоб максимально спростити процедуру Хаджу для українських мусульман.

 

Рост

Журналіст “Українського репортера”


1 коментар до “Ще один безвіз. Українці зможуть вільно подорожувати до Об’єднаних Арабських Еміратів (+відео)

  • 02.11.2017 о 14:04
    Permalink

    Гарна новина!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.