Санкції проти Путіна і відключення Росії від SWIFT: у Польщі пропонують жорстку реакцію на дії Кремля

На тлі агресивної поведінки Кремля Захід має запровадити жорсткі санкції проти Російської Федерації та персонально проти російського лідера Володимира Путіна.

Про це заявив лідер правлячої партії “Право і Справедливість” (PiS), віцепрем’єр-міністр РП з питань безпеки Ярослав Качинський, повідомляє Укрінформ.

За його словами, новий пакет санкцій повинен передбачати відмову від експлуатації обох газопроводів “Північний потік”, виключення Росії з міжнародних спортивних змагань, а також відключення від системи міжнародних фінансових розрахунків SWIFT “Nord Stream-1, Nord Stream-2, санкції у сфері фінансів – виключення з системи розрахунків (SWIFT – ред.) і ряд особистих санкцій, що повинні включати і самого Путіна. Крім того, це виключення Росії з великих спортивних подій, які плануються на цей рік в Росії і низка інших дій, що створить для Росії ряд серйозних проблем”, – заявив Качинський.

Він наголосив, що треба також пам’ятати про маєтки російських олігархів на Заході.

Качинський переконує, що ці дії можуть показати російському суспільству, що завойовування силою інших країн не є методом поведінки у сучасному світі.

За його словами, санкції повинні діяти до досягнення кінцевого результату і Росія має це усвідомлювати.

Крім того, віцепрем’єр-міністр РП з питань безпеки зазначив, що санкції можуть бути поступовими, але вже їх перший етап має бути серйозним.

На його думку, навіть при введенні значних санкцій Росія ще певний час матиме певний запас міцності через значні фінансові запаси. Однак при введенні санкцій ці ресурси швидко зменшаться.

Як відомо, президент Російської Федерації Володимир Путін визнав “незалежність” так званих “ЛНР” та “ДНР”.

У відповідь Вашингтон запровадив новий пакет санкцій проти самопроголошених “Л/ДНР”.

До того ж президент Російської Федерації Володимир Путін доручив Міноборони РФ ввести російські війська на територію ОРДЛО для “забезпечення миру”.

У зв’язку з цим Німеччина вирішила призупинити процес сертифікації російського газопроводу “Північний потік-2”.
Крім того, через визнання Москвою незалежності так званих “ЛНР” та “ДНР” Британія запроваджує санкції проти п’яти російських банків та олігархів з оточення президента РФ Володимира Путіна.

Крім того, українська делегація в ТКГ засудила визнання Росією “Л/ДНР”. Там переконані, що таке рішенні РФ свідчить про свідомий вихід Росії з Мінських домовленостей.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *