“Розумні” годинники Apple Watch навчать людей правильно мити руки

Напередодні, в рамках щорічної конференції для розробників WWDC 2020 року, Apple анонсувала нову версію операційної системи для власної переносної електроніки – watchOS 7.

І ось, як стало відомо, завдяки даному оновленню “розумні” годинники Apple Watch навчать користувачів правильно мити руки, – повідомляє Іtechua.

Так, нова функція стала досить своєчасною реакцією компанії на епідемію коронавірусу в світі, адже, як відомо, ретельне миття рук помітно знижує ризик захворювання новою інфекцією. Після того, як Apple Watch оновляться до нової версії watchOS, годинники зможуть відраховувати час, який користувачеві необхідно проводити за миттям рук, тим самим пристрій зможе зробити цей процес ще більш якісним.

При цьому нова функція в своїй роботі використовуватиме такі датчики як сенсор руху і мікрофон, а з програмної сторони годинникам допомагатиме машинне навчання на Apple Watch. Саме своєрідний штучний інтелект зможе визначати, чи почала людина мити руки, грунтуючись на звуках навколо і характерних рухах.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *