Ізраїль після карантину відкрив доступ до Стіни плачу

Дозволено відвідування Стіни плачу з виконанням певних вимог.

Фонд спадщини Стіни плачу заявив у вівторок, 5 травня, що знову відкритий доступ до однієї з головних єврейських святинь, повідомляє lenta.ua.

Наголосшується, що це стало можливо після того, як уряд 4 травня зняв деякі обмеження, введені у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Водночас, біля Стіни плачу зберігається низка обмежень на молитви і святкування бар-й бат-Міцва (єврейське повнолітні у хлопчиків і дівчаток, відповідно).

Після відкриття, площу перед Стіною плачу поділять на ділянки, на кожній з яких зможуть перебувати не більше 19 осіб. Одномоментно біля Стіни плачу можуть перебувати не більше 300 осіб.

Не виключено, що утворяться черги на вході біля Стіни плачу. Якщо на площі буде 300 чоловік, то іншим доведеться почекати, дотримуючись при цьому дистанцію у 2 метри. Ще одна обов’язкова умова – наявність захисної маски.

Нагадаємо, що Старе місто в Єрусалимі обезлюдніло у другій половині березня 2020 року, коли в Ізраїлі ввели режим надзвичайного стану із заборонами на масові зібрання і відвідування громадських місць.

Фото “Українського репортера”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *