Головний суперник Ердогана, Киличдароглу, звинуватив росію у втручанні у вибори президента Туреччини

Кандидат на посаду президента Туреччини та головний суперник глави держави Реджепа Тайїпа Ердогана Кемаль Киличдароглу звинуватив росіян у втручанні у вибори.

Він опублікував своє звернення у Twitter двома мовами: турецькою та російською.

За словами політика, росіяни стоять за “монтажами, змовами, діпфейками і записами”, які вчора були нібито викриті в Туреччині.

“Якщо ви хочете продовження нашої дружби після 15 травня, тримайте руки подалі від турецької держави. Ми, як і раніше, виступаємо за співпрацю і дружбу”, – йдеться у повідомленні.

Раніше стало відомо, що один із кандидатів на президентських виборах у Туреччині Мухаррем Індже зняв свою кандидатуру, висловивши обурення дискримінаційною кампанією, яку розгорнули проти нього, заявивши, що не бачив чогось подібного за всі роки у політиці.

Нагадаємо, перший тур парламентських та президентських виборів у Туреччині відбудеться вже цієї неділі.

За даними останнього опитування, нинішній турецький президент Реджеп Таїп Ердоган відстає від свого головного суперника Кемаля Киличдароглу на понад п’ять процентних пунктів напередодні президентських виборів, які відбудуться в неділю. Згідно з опитуванням, Ердогана підтримують 43,7%, а Киличдароглу – 49,3%. Така ситуація означає, що переможця визначить другий тур, який має відбутися 28 травня.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”