Деталі фірми Bosch використовували в російських танках

Україна змогла довести, що росіяни незаконно використовували у своїй військовій техніці деталі виробництва німецької фірми Bosch.

Про це розповів у Фейсбуку міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

За його словами, позаминулого тижня українські військові захопили колекцію техніки РФ військової – броньоавтомобіль “Тигр” та зенітний комплекс “Панцир”, в яких були встановлені деталі німецької компанії Bosch.

“Ми з фахівцями все ретельно перевірили, і за декілька днів я вийшов в ефір найбільшого німецького ток-шоу Anne Will. На цьому конкретному прикладі розказав чотирьом мільйонам глядачів про те, як роками німецькі технології допомагали будувати російську воєнну машину, яка нині веде варварську загарбницьку війну проти українського народу”, – розповів Кулеба.

Це звинувачення, за його словами, спричинило “землетрус” в німецьких медіа. Bosch офіційно оголосила про зупинку роботи в Росії.

“Закликаю всіх небайдужих громадян брати активну участь в цьому процесі та підвищувати тиск. Росія сьогодні – це вбивства, брехня та варварство. Працювати з нею у будь-якій формі для міжнародної компанії не лише аморально, але і несе прямі репутаційні та фінансові збитки”, – підсумував Кулеба.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”