Перша в історії битва людиноподібних роботів: США перемогли Японію (+відео)

Перший в історії двобій пілотованих бойових людиноподібних роботів завершився перемогою США над Японією. Дуель відбулася в Японії, у ній взяли участь два американських бойових роботи (MegaBot, Inc) і один японський (Suidobashi Heavy Industry). Для перемоги в кожному раунді потрібно було, щоб один з роботів упав, відключився, або здався сам пілот.

Спочатку японський робот Kuratas бився зі старою версією американського Iron Glory. Японець переміг за лічені секунди – на повному ходу він ударив Iron Glory, і той перекинувся на спину. Американець устиг зробити лише один постріл.

У другій дуелі японцю Kuratas протистояв американський MegaBot Mk.III Eagle Prime. У першому раунді роботи спочатку обстрілювали один одного, а потім пішли в рукопашну. Американці кілька разів влучили кулями в середню частину японця і вдарили гарматою в корпус. Kuratas відключився, що зарахували як поразку.

У другому раунді Eagle Prime вдалося схопити японця гідравлічною клешнею за посилену ліву руку. Водночас ланцюговою пилою він майже відпиляв Kuratas праву руку, на яку був встановлений кулемет. Таким чином американці виграли в двох раундах.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *