Якщо медицина стала платною, то чому не корегують Конституцію?

Конституція України гарантує безкоштовну медичну допомогу. Реалії зовсім інші.

Сеча – 33, 50 грн. Ні, це не те, що ви подумали. Якби було те, що вам за нинішньої суцільної брехні здалося, то мільйони бідарів відчутно б збільшили добавки до своїх пенсій. І це зовсім не таке, як винагорода донорам за здану кров. Навпаки – плата за найпростіший аналіз принаймні в київських поліклініках за направленням гучно розпропагованих «сімейних лікарів».

А що стосується складнішого, то хоч стій, хоч падай. Загальний аналіз крові – 153 гривні. УЗД – від двохсот до п’ятисот. Близько до останньої суми– біохімічний аналіз крові.

Викручуйся, коли спостигла хвороба, як знаєш. Пенсіонери пам’ятають, як комуністи кололи очі капіталістам, що під покровом будівничих світлого майбутнього медицина безкоштовна. Не хтось же інший, як вони, патріархи, та виховані ними комсомольці поставили жирний хрест на поголовному атеїзмі та зробили крутий поворот до православ’я. Статтю Конституції про безкоштовну медицину їм не вистачило духу оголосити скасованою.

Чому б тепер не провести позачергове урочисте засідання Верховної Ради та не проголосувати за платну, як на практиці, медицину? Доки ж обвинувачувати в усіх несосвітенних гріхах попередників та бозна-кого. Чи не пора врешті-решт заявити, куди ж і до чого вони самі, любимі, ведуть маси, що купилися на рожеві обіцянки так само, як колись від комуністів.

Віталій МІРОШНИК

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *