Вибух в реанімації лікарні: причиною стала заупокійна свічка

В Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомили про причину пожежі в реанімаційному відділенні Косівської лікарні.

Йдеться про грубе порушення правил пожежної безпеки. 28 грудня у лікарні саме дії людини – її необізнаність щодо елементарних законів фізики та нехтування правилами безпеки призвели до непоправних втрат.

Так, в реанімації працювали одночасно 5 кисневих концентраторів, що створило умови для перенасиченості повітря киснем. Після трагічної загибелі одного з пацієнтів лікарні від covid-19, один із співробітників закладу, за традицією, поставив заупокійну свічку. Від контакту відкритого вогню з перенасиченим киснем повітрям в реанімаційній палаті миттєво зайнялося медичне обладнання, тканина та інші предмети… У таких умовах швидкого поширення пожежі було не уникнути.

За таку страшну помилку і людям, і державі довелося заплатити дуже високу ціну – загинуло троє людей. Наразі лікарі борються за життя тих, хто отримав травми, а ДСНС проведе невідкладні перевірки лікарень на стан пожежної безпеки.

Як розповідав “Український репортер”, 28 грудня, о 21:22 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в палаті реанімаційного відділення на першому поверсі чотирьохповерхової будівлі Косівської лікарні. О 21:42 пожежу локалізовано, о 22:00 вогонь погасили, повідомляє ДСНС. Вогнеборці врятували трьох хворих з сусідньої палати.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.