Власники єврономерів, готуйте по 2 євро. Щодня!

З кожним днем на вулицях стає все більше автомобілів з іноземними номерними знаками. І все більше проблем у їхніх власників. 24 травня автолюбителі примчали до Кабміну, Верховної Ради з протестом. Що хвилює їх?

25 травня парламентський комітет з питань податкової та митної політики розгляне скандальний законопроект про запровадження плати для власників авто з іноземними номерами (автори – Максим Бурбак та його однопартієць з «Народного фронту» Віталій Корчик).

Цей законопроект запроваджує обов’язкову щоденну плату -2 євро з усіх власників авто з іноземною реєстрацією на території України, навіть якщо вони не є громадянами нашої країни.

Українці вже почали висловлювати своє невдоволення цим законопроектом у соціальних мережах. Зокрема, з критикою на адресу Максима Бурбака виступила фейсбук-спільнота «Авто Євро Сила»:

«Знайомтеся друзі, Максим Бурбак – народний обранець, який вирішив, що занадто мало з нас покращень. Тепер, за ініціативою цього депутата, всі, хто пересувається дорогами України на авто з іноземною реєстрацією, незалежно від того громадянин України чи – гість нашої держави, повинен буде платити за це. Платити доведеться 2 євро на день.

Автомагнати (олігархи) недоотримують “бабло” завдяки громадянам, що знайшли спосіб користуватися якісними європейськими машинами за ціною, що втричі менша, аніж аналогічне авто в Україні. Замість прийняття законів, які дозволять громадянам придбати авто по цінах Європи, що пропонує “Авто Євро Сила”, депутати ВР… вирішують здирати з водіїв по 2 євро на день…”

Фото Олексія ІВАНОВА

Редакція

Редакція “Українського репортера”


1 коментар до “Власники єврономерів, готуйте по 2 євро. Щодня!

 • 25.05.2017 о 11:23
  Permalink

  Дефіцит 12 мільйонів авто в Україні! Давайте порахуємо скільки потрібно грошей щоб перекрити цей дефіцит…
  В середньому авто купляють за 2000 євро.
  2000 × 12000000 =24 мільярдів євро.
  Плюс річні витрати на ремонт авто становить 500-1000 євро, враховуючи що запчастини будуть б/у так як нові дорогі. Буде возитись ще 30% під розборку ціна яких буде становити не менше 1000 євро. Візьмем 30% з 24 мільярдів получається 8 мільярдів євро.
  Бюджет України на 2017 рік становить 27 мільярда євро.
  Виникає питання наскільки це може зашкодити економіці України адже в нас і так імпорт перевищує експорт!!!
  Може хтось запропонує щось реальне а не тупо вимагати відміну всіх податків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.