Вакарчук переказує мільйон гривень особистих коштів для лікарень Львівщини та Одещини

Лідер «Океану Ельзи», нардеп Святослав Вакарчук заявив, що передасть 1 млн. грн. для закупівлі медикаментів у лікарні Львівської та Одеської областей.

Про це він заявив у понеділок, 16 березня, уточнивши, що йдеться про особисті кошти, передає Zaxid.net.

«Що стосується коронавірусу. Не потрібно чекати дива від уряду. Його не буде. Жоден уряд на Землі не впорається з викликами пандемії самотужки, без підтримки громадян. Тож, зробімо кожен, що може. Від себе передаю 1 млн грн для закупівель необхідних матеріалів та техніки у опорні лікарні, зокрема у Львівській, Одеській областях. За результатами – прозвітуємо», – заявив Святослав Вакарчук.

Вакарчук не єдиний, хто після запровадження карантину через Covid-19, заявив про виділення коштів лікарням.

Раніше з аналогічною ініціативою виступила «Нова пошта», яка перерахувала 25 млн. грн. лікарням Полтавської області, а також подружжя Пінчуків, яке придбало 10 апаратів штучної вентиляції легень (пеціальні апарати ШВЛ є ключовим елементом в лікуванні пацієнтів з коронавірусом, що мають важкі ускладнення дихальної системи та потребують госпіталізації).

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, медзаклади по всій Україні сьогодні, 16 березня, отримають 10 млн. медичних масок. Крім того, на складах закладів є 69 портативних апаратів для штучної вентиляції легень, 1350 пульсоксиметрів, 1180 ручних силіконових дихальних апаратів, 1330 інфузійних насосів і 34 кисневі концентратори.

Станом на 16 березня в Україні підтверджено сім випадків зараження Covid-2019 – чотири у Чернівецькій області (один летальний) та один летальний на Житомирщині, а також два у Києві. За інформацією МЗС України, за кордоном на коронавірус наразі хворі шестеро українців.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *