В Україні зріс розмір лікарняних

Середньоденний розмір допомоги із тимчасової втрати працездатності, яку надає Фонд соціального страхування України , склав 224,4 грн. за підсумками 2018 року.

Про це повідомляє прес-служба Фонду соціального страхування України.

У повідомленні зазначається, що сума зросла на 31,9%, або на 54,2 грн. в порівнянні з 2017-м.

«Збільшення середнього розміру компенсації втраченого заробітку за час перебування на лікарняному пов’язано з ростом мінімальної заробітної плати, а також загальним зростанням фонду оплати праці по країні», – зазначає ФССУ.

Загальні витрати Фонду на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності в порівнянні з 2017 роком збільшилися на 1,68 млрд грн (+ 27,7%) і склали 7,75 млрд. грн.

Протягом минулого року Фонд профінансував виплати, враховуючи допомогу з тимчасової втрати працездатності, а також у зв’язку з вагітністю та пологами, для більш ніж 2,5 млн. застрахованих осіб.

Прес-служба нагадує, що підставою для нарахування ФССЦ матеріального забезпечення є заява-розрахунок, яка подає роботодавець. З 1 жовтня 2018 року страхувальники отримали можливість відправляти заяви-розрахунки в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.